مزایا و فواید شرکت در جشنواره

 

مزای و فواید اخذ جایزه ملی وجدان محیط زیست در کسب و کار از نگاه مردم

 

1-جایزه وجدان محیط زیست ؛ اولین و تنها جایزه رسمی در سطح ملی و غیردولتی درحوزه محیط زیست می‌باشد که با قضاوت مردم به عملکرد منتج از وجدان پاک و اندیشه‌های سبز انسانی اهداء می‌گردد.

2-معرفی اقدامات داوطلبانه زیست محیطی متقاضیان به جامعه هدف از جمله سازمان حفاظت محیط زیست

3-تبلیغات در فروش محصولات تولید شده در بستر محیط زیست

4-ایجاد حس امنیت زیست محیطی در بین ساکنین مراکز مسکونی پیرامون واحد‌های تولیدی

5-جایزه بنام فرد کارشناس ، مدیر و یا صاحب واحد صنعتی و خدماتی ، اهداء شده و بعنوان سابقه خدمتی قابل ارائه به سایر مراکز ملی و بین المللی بنام شخص برنده جایزه می‌باشد.

6-در بدنه تندیس جایزه ، نام فرد برنده به همراه واحد محل خدمات زیست محیطی انجام شده ( نام واحد ) درج می‌گردد.چنانچه شخص برنده ،در روز اهدای جایزه در واحد صنعتی یا خدماتی حضور یا سمتی نداشته باشد جایزه بنام همان شخص و بنام همان واحدی که ثبت نام نموده اهداء می‌گردد.

7-به همراه تندیس یک لوح تقدیر به زبان فارسی و یک لوح تقدیر به زبان انگلیسی جهت ارائه به مجامع بین المللی با نام شخص یا مدیر صنعت اهداء می‌گردد.

8-به مدیران و صاحبان صنایع و خدماتی که موفق به کسب رتبه اول ملی گردند اجازه درج نشان وجدان محیط زیست بر روی محصولات تولیدی به مدت یکسال با شرایط دبیرخانه جایزه ملی وجدان محیط زیست داده خواهد شد.

9-به مدت شش ماه به واحدهای متقاضی شرکت درجشنواره جایزه وجدان محیط زیست توسط کارشناسان خبره دبیرخانه ( با سابقه کار درسازمان حفاظت محیط زیست و مراکز علمی ) مشاوره رایگان زیست محیطی ارائه می‌گردد.

10- به مدت یکسال به واحدهای برنده در سطح ملی و استانی و شهرستانی توسط کارشناسان خبره محیط زیست از طرف دبیرخانه ، خدمات مشاوره رایگان زیست محیطی ارایه می‌گردد.

11- درج نام متقاضیان برنده که خدمات ارزنده زیست محیطی را از روی وجدان، انجام داده باشند در فهرست کتاب ”وجدان محیط زیست در کسب و کار از نگاه مردم ” که هر ساله بعد از هر دوره از جشنواره  به دو زبان انگلیسی و فارسی با هدف ارائه به مراکز داخلی و بین المللی چاپ خواهد شد .

 

 اهدای جوایز ارزنده به شرح زیر :

برندگان در سطح ملی

تندیس طلایی + جایزه نقدی + لوح تقدیر(به فارسی و انگلیسی) + یک سال مشاوره رایگان به صنایع و معادن... + درج لگوی جشنواره بر محصولات تولیدی به مدت یکسال برابرضوابط دبیرخانه  + درج نام برندگان در کتاب برندگان جایزه وجدان محیط زیست در ایران و کتاب بزرگان محیط زیست ایران ،  به برندگان در سطح ملی

 

برندگان در سطح استانی 

تندیس نقره ای + جایزه نقدی + لوح تقدیر(به فارسی و انگلیسی) +یک سال مشاوره رایگان به صنایع و معادن... + درج نام برندگان در کتاب برندگان جایزه وجدان محیط زیست در ایران و کتاب بزرگان محیط زیست ایران به برندگان در سطح استانی 

 

برندگان در سطح شهرستانی

 تندیس برنزی+ جایزه نقدی + لوح تقدیر(به فارسی و انگلیسی) +یک سال مشاوره رایگان به صنایع و معادن... + درج نام برندگان در کتاب برندگان جایزه وجدان محیط زیست در ایران و کتاب بزرگان محیط زیست ایران به برندگان در سطح شهرستانی 

 

برندگان شایسته تقدیر 

لوح تقدیر + تندیس  به برندگان شایسته تقدیر

 

 

یکسال خدمات مشاوره رایگان، به تمامی واحدهای شرکت کننده در جشنواره، از طریق دبیر خانه جشنواره و توسط کارشناسان خبره موسسه توسعه کسب و کارهای محیط زیست به شرح زیر ارائه می‌گردد:

1-ارائه خدمات مشاوره در خصوص اعلام ضوابط نحوه استقرار و بهره‌برداری واحدهای صنعتی و خدماتی

2-تهیه پیش نویس مکاتبات اداری مرتبط با محیط زیست برای ارائه به دستگاه‌های دولتی

3-عیب یابی عملکرد سیستم تصفیه فاضلاب و فیلترهای هوا با ارائه راهکار

4-بررسی اسناد مرتبط با صنایع آلاینده و ارائه راهکارمناسب

5-کمک به واحدهای صنعتی و خدماتی جهت انجام فعالیت‌های خیرخواهانه برای کسب امتیاز بیشتردر دوره‌های آتی جشنواره وجدان محیط زیست در کسب و کار از نگاه مردم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یادداشت سردبیر

@Aseman_Mag

ما را دنبال کنید