آمارگیر وبلاگ

عدم همکاری سازمان محیط زیست پیرو تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه/همکاری نکنند، برخورد می کنیم

 

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه سازمان محیط زیست کشور تا به این لحظه همکاری با ما در راستای تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه نداشته است.

روح الله متفکر آزاد در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی افکارنیوز با اشاره به آخرین نتایج تحقیق و تفحص از ستاد دریاچه ارومیه گفت: در حال حاضر بیش از یک ما از تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه را پشت سر گذاشته ایم.

وی با بیان اینکه روند تحقیق و تفحص مذکور به خوبی پیش می رود،بیان کرد: در حال حاضر مشغول جمع اوری داده ها هستیم و تحلیلی های اولیه در زمینه روند کار آغاز شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم به محض اتمام کار بتوانیم گزارش خوبی را به مجلس ارائه دهیم.

 

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون دستگاه های فراخوانده شده گزارش های مناسبی را به این کمیته ارائه کرده اند . همچنین خود ستاد احیای دریاچه ارومیه گزارش ها را در اختیار ما قرار داده است.

عدم همکاری سازمان محیط زیست پیرو تفحص از ستاد احیای دریاچه/همکاری نکنند، برخورد می کنیم

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین ما دیدارهایی با مسئولین قبلی ستاد احیای دریاچه ارومیه داشتیم. همچنین ما در این راستا با برخی از اعضای کابینه و مسئولین کشور دیدارهایی رابرگزار کردیم و اطلاعات آنها را دریافت کردیم.

متفکر آزاد بیان کرد: متاسفانه سازمان محیط زیست کشور تا به این لحظه همکاری با ما در راستای تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه نداشته است و اگر این همکاری صورت نگیرد ما این موضوع را در گزارش نهایی کمیته لحاظ و با این سازمان برخورد خواهیم کرد.

یادداشت سردبیر

@Aseman_Mag

ما را دنبال کنید